L A B I N O

Loading

Novinky a aktualizace Labino 04/22

Software Labino očekává další nová vylepšení! Vážení klienti, již příští čtvrtek se můžete těšit na zamykání zakázek, podpoložek a dodatečnou poznámku. Přečtěte si, co vše jsme pro Vás připravili.

1 Zamykání zakázek

Zakázky je možné uzamknout jak z přehledu, tak z detailu.

Přehled zakázek
Detail zakázky

Zakázky mohou uzamykat jen účty s oprávněním Zakázky – Administrátor nebo Admin účet. Uzamčení zablokuje změny nad zakázkou. Povolené je jen psát do poznámek, chatů, nahrávat soubory do galerie a nahlížet do předchozí aktivity.

Předchozí aktivita

Odemykat zakázky může jen ten kdo zakázky uzamknul nebo účet s vyšším oprávněním.

Zamčená zakázka

2 Zamykání podpoložek

Jednotlivé podpoložky v zakázce je možné uzamknout, aby si správci zakázek navzájem neměnili např. ceny podpoložek. Pokud je podpoložka uzamčena, tak nelze odstranit celou položku.

Zamykání podpoložek

Odemknout podpoložku může jen ten kdo ji uzamkl nebo někdo s vyšším oprávněním. Zamykání / odemykání se zapisuje do historie zakázky.

Zamčená podpoložka
Historie

3Dodatečná poznámka

V detailu zakázky je možné zadat dodatečnou poznámku, která se propisuje do dodacího listu a laboratorního štítku.

Dodatečná poznámka

4Upozornění na dokončení zakázky

Při kliknutí na tisk dodacího listu vyskočí v detailu zakázky upozornění, zda chcete zakázku dokončit.

Upozornění

5Odběratel - Pronést data z XDENT

V detailu odběratele můžete stisknutím tlačítka pronést data o odběrateli z XDENT (název, adresa, kontakty, ičo). Pokud je na jednoho odběratele spárováno více XDENT poboček, tak se načtou data z první spárované pobočky.

6Přehled - Poslední aktivita

V sekci Přehled, konkrétně v upozorněních je přidané datum poslední aktivity v zakázce, pokud se jedná o upozornění na nové zakázky a datum poslední zprávy z laboratoře, pokud je datum v upozorněních o zprávách k zakázkám.

Tato data jsou barevně zvýrazněna. Oranžovou barvou v případě, že je poslední aktivita delší než 3 dny a barvou červenou, pokud je poslední aktivita delší než 7 dní.

Aktivita zakázky

7Ceník - Popis položky

Do ceníku položek byl přidán nový sloupec popis, který se propisuje do XDENT. Tento popis byl zatím pouze u podpoložek a sloužil jako interní popis, což bude i nadále zachováno.

Popis

8Preferovaný laborant z XDENT

Při odeslání laboratorního štítku z XDENT má lékař možnost vybrat preferovaného laboranta, který se zatím propisuje do poznámky lékaře. Nově se tento laborant vybere jako hlavní laborant zakázky a zároveň se přiřadí ke všem výkonům, které se pošlou z XDENT.

Všechny výše zmíněné změny a novinky můžete očekávat příští čtvrtek 21.4.2022.

O nás

Společnost  |  Kariéra  |  Blog  |  FAQ

+420 474 777 222

Po - Pá 8:00 - 16:00

[email protected]

Po - Pá 8:00 - 16:00

© 2022 Infinity Energy s.r.o.

© 2022 Infinity Energy s.r.o.