FAQ

často kladené dotazy

Co když mi nejde v laboratoři internet?

Nic se neděje. Předpokládáme, že v dnešní době máte po ruce smartphone, kde je běžně k dispozici internetové připojení. Máte možnost nasdílet si internetové připojení přes Váš telefon pomocí tzv. „hotspot“. Nebo můžete Labino samozřejmě spustit v telefonu. Existují také „routery“, které mohou mít v sobě SIM kartu a v případě výpadku internetu přes hlavního poskytovatele se přepne automaticky na internet přes SIM.

Jaké jsou minimální požadavky na rychlost internetového připojení?

Labino je navrženo tak, aby běžel pohodlně i na mobilním připojení 3G. Minimální rychlosti jsou tak 5 Mb download a 0,5 Mb upload. Dnešním standardem jsou však daleko vyšší rychlosti – 40 Mb donwload a 4Mb upload.

Jaké je zabezpečení dat?

Zabezpečení dat je pro nás nejvyšší priorita. Veškerá online komunikace je šifrována pomocí SSL certifikátů. Veškeré osobní údaje a zdravotní data klientů jsou v databázi ukládána kryptovaně. Společnost Infinity Energy, s.r.o. je vedená dle zákona č. 101/2000 Sb., pod číslem 00035580 u úřadu pro ochranu osobních údajů. Dle zákonů ČR data nesmí opustit hranice ČR. Veškerou serverovou infrastrukturu tak máme redundantně vybudovanou „na míru“ v několika nezávislých datacentrech mezi nimiž probíhá synchronizace dat v reálném čase.

Mohu mít svá data zálohována u sebe?

Ano a kdykoli. Vaše data jsou Vaše data. V Labino máte možnost si vyžádat zálohu dat, která se Vám po dokončení zpřístupní ke stažení. Formát dat je ze zákona ve formátu CSV, který je čitelný jinými software.

Které prohlížeče a operační systémy podporujete?

Labino lze spustit ve všech moderních webových prohlížečích (Chrome , Safari, Firefox, Internet Explorer, EDGE, Opera). Taktéž funguje na PC, MAC, Linux, tabletech a mobilních telefonech. Doporučujeme užívání nejnovějších verzí výše zmíněných prohlížečů. Vše, co potřebujete, je internetové připojení, není potřeba cokoli instalovat.

Jaké rozlišení obrazovky je ideální?

Záleží, z jakého zařízení přistupujete. Labino automaticky rozpozná z jakého zařízení je přistupováno a podle toho přizpůsobí uživatelské rozhraní a ovládání. Pro PC doporučujeme ideálně monitor o velikosti 24“ s rozlišením 1920x1200 (tzv. Full HD).

Lze zaměstnancům omezit přístup pouze z mé laboratoře?

Ano, v nastavení oprávnění můžete konkrétním přihlašovacím účtům přidělit pevnou IP adresu, ze které se smějí přihlásit.

Lze zaměstnancům přiřadit různé úrovně oprávnění?

Ano, každému přihlašovacímu účtu můžete podrobně specifikovat jejich oprávnění a omezení.

Co když mám více poboček?

Žádný problém, Labino Vám nedává žádné limity. Je jedno kolik vlastníte laboratoří, jestli máte jednu nebo více firem. Náš největší klient v ČR v současné době zaměstnává více než 150 lékařů na více než 18 fyzicky oddělených pracovištích.

O nás

Společnost  |  Kariéra  |  Blog  |  FAQ

+420 474 777 222

Po - Pá 8:00 - 16:00

[email protected]

Po - Pá 8:00 - 16:00

© 2022 Infinity Energy s.r.o.

© 2022 Infinity Energy s.r.o.