L A B I N O

Loading

Novinky a aktualizace Labino 08/22

Software Labino očekává další nová vylepšení! Vážení klienti, již tento pátek se můžete těšit na platnost ceníků nebo rodná čísla či datum narození pacientů v hromadné faktuře. Přečtěte si, co vše jsme pro Vás připravili.

1 Platnost ceníků

V Nastavení – Ceník v záložce Platnosti můžete spravovat platnosti ceníku, tedy vytvářet, odstraňovat, upravovat poznámku a publikovat do XDENT. Publikace slouží k upozornění ordinace, že vešel v platnost nový ceník. Při vytvoření nové platnosti se vytvoří kopie stávajícího ceníku dle poslední platnosti.

Platnosti ceníků

V ceníku si vpravo nahoře můžete rozkliknout nabídku platností a zobrazit si ceník pro vybrané období, případně ho upravit. Pokud do ceníku se starší platností přidáte novou položku, tak se automaticky přidá do všech budoucích. 

Ceník

Pokud přijde zakázka z XDENT, použije se aktuální platnost ceníku podle data zadání zakázky. Je-li datum vystavení zakázky mimo datum platnosti ceníků, použije se poslední publikovaný ceník. Případně si ceník, který se použije pro zakázku můžete manuálně změnit v detailu zakázky.

Detail zakázky

2 Hromadná faktura - Tisk RČ / Data narození

V Nastavení odběratele v záložce Ceník si můžete pro každého odběratele nastavit  dodatečný tisk rodných čísel nebo dat narození pacientů. Pokud si ani jednu z možností nevybere, zůstane tisk stejný jako nyní.

Dodatečný tisk
Bez dodatečného tisku
Rodné číslo
Datum narození

Všechny výše zmíněné změny a novinky můžete očekávat již tento pátek 19.8.2022.

O nás

Společnost  |  Kariéra  |  Blog  |  FAQ

+420 474 777 222

Po - Pá 8:00 - 16:00

[email protected]

Po - Pá 8:00 - 16:00

© 2022 Infinity Energy s.r.o.

© 2022 Infinity Energy s.r.o.